Menu
Your Cart
Our new B2B online store CandlePro.eu is nearing completion - come check it out and order.

Store Policies

Kuidas osta hobbysupply.eu e-poest?

Tellimine
Kogu veebipoes hobbysupply.eu pakutav kaup on kohapeal laos olemas. Kauba tellimine toimub läbi hobbysupply.eu tellimissüsteemi. Tellimuse vastuvõtmise kohta saadetakse teie meiliaadressile kinnitus. Tellimuse eest saab tasuda pangalingi, pangaülekande, deebet/krediitkaardi või PayPal makseteenuse kaudu.
Kaup lähetatakse või tehakse hobbysupply.eu laos kättesaadavaks hiljemalt kolmandal tööpäeval pärast tellimuse eest tasumist. 

NB! Kui tellitud kaupade kogusumma on 50 eurot või rohkem, siis kättetoimetamise tasu puudub - saadame tellimuse tasuta teie poolt valitud pakiautomaati!

Maksmine
Tellimuse eest saab tasuda pangalingi, pangaülekande, deebet/krediitkaardi või PayPal makseteenuse kaudu.
Tellimust ei täideta enne makse laekumist.
Palume tasuda tellimuse eest 5 päeva jooksul. Kui tellimuse kinnitamisest 5 päeva jooksul ei ole tellimuse eest tasutud, tühistatakse tellimus.

Kättetoimetamine
Kaup toimetatakse kohale teie poolt valitud DPD, Omniva või SmartPost pakiautomaati.
Kui teie poolt tellitud kaupade kogusumma on 50 eurot või rohkem, siis kättetoimetamistasu puudub - saadame tellimuse tasuta teie poolt valitud pakiautomaati.

Kui teie poolt tellitud kaupade kogusumma jääb alla 50 euro, siis kehtib kõikidele saadetistele 2.99 eurot kättetoimetamistasu.

Tagastamine ja vahetamine
Kaupa saab tagastada 14 päeva jooksul. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Taganemistähtaeg saab läbi 14 päeva möödumisel päevast, mil te kauba kätte saite. Ostja kannab kõik toote tagastamisega seotud kulud.
Kui saate kauba kätte postiautomaadi kaudu ning pakend(id)/tooted on purunenud või rikutud, palume pakendeid/tooteid pildistada ja saata meiliaadressile info (at) hobbysupply.eu.
Ostja peab enne kauba tagasisaatmist teada andma otsusest ostust taganeda meiliaadressile info (at) hobbysupply.eu. Kaup tuleb tagasi saata 14 päeva jooksul alates sellest, kui teatasite kauplejale ostust taganemisest. Ostu hüvitame 14 päeva jooksul alates teie teate kättesaamisest. Võime raha tagasimaksmisega viivitada juhul, kui ei ole kaupa tagasi saanud. Tagastada ei saa tooteid, mille tagastamine on välistatud tulenevalt seadusest, sealhulgas avatud pakendiga parfüümid. Tagastusõigus ei kehti toodete puhul, mis on valmistatud tellija erisoovide järgi. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

Privaatsus
Teie andmed, mis seoses kauba tellimisega ja registreerimisega hobbysupply.eu kaudu meie kätte jõuavad, on kaitstud vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Me ei väljasta teie andmeid kolmandatele isikutele ega avalikusta neid muul moel.

Kas mõni detail vajab veel selgust?

Helistage 53-606683 või kirjutage meile info -at- hobbysupply.eu ja vastame kiiresti.