Tellimistingimused

Kuidas osta hobbysupply.eu e-poest?

Tellimine
Kogu veebipoes hobbysupply.eu pakutav kaup on kohapeal laos olemas. Kauba tellimine toimub läbi hobbysupply.eu tellimissüsteemi. Tellimuse vastuvõtmise kohta saadetakse teie meiliaadressile kinnitus. Tellimuse eest saab tasuda pangaülekande või PayPal makseteenuse kaudu.
Kaup lähetatakse või tehakse hobbysupply.eu laos kättesaadavaks hiljemalt kolmandal tööpäeval pärast tellimuse eest tasumist.
NB! Kui tellitud kaupade kogusumma on 50 euri või rohkem, siis kättetoimetamise tasu puudub!

Maksmine
Tellimuse eest saab tasuda pangaülekande või PayPal makseteenuse kaudu.
Tellimust ei täideta enne, kui olete tellimuse eest tasunud. 
Palume tasuda tellimuse eest 5 päeva jooksul. Kui tellimuse kinnitamisest 5 päeva jooksul ei ole tellimuse eest tasutud, tühistatakse tellimus.

Kättetoimetamine
Kaupade kättetoimetamiseks saate valida kahe erineva mooduse vahel:
Kaup toimetatakse kohale teie poolt valitud Omniva või SmartPost pakiautomaati. 
Kui teie poolt tellitud kaupade kogusumma on 50 euri või rohkem, siis kättetoimetamistasu puudub.
Kui teie poolt tellitud kaupade kogusumma jääb alla 50 euri, siis kehtib kõigile saadetistele 2.99€ kättetoimetamistasu.

Tagastamine ja vahetamine
Kaupa, mille olete välja ostnud ja kätte saanud, saab tagastada või vahetada juhul kui kaup ei vasta müügitingimustes kirjeldatud omadustele.
Kui saate kauba kätte postiautomaadi kaudu ning pakend(id) on purunenud või rikutud, palume pakendeid pildistada ja saata meiliaadressile info (at) hobbysupply.eu.

Privaatsus
Teie andmed, mis seoses kauba tellimisega ja registreerimisega hobbysupply.eu kaudu meie kätte jõuavad, on kaitstud vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Me ei väljasta teie andmeid kolmandatele isikutele ega avalikusta neid muul moel.

Kas mõni detail vajab veel selgust? 

Helistage 53-606683 või kirjutage meile info -at- hobbysupply.eu, ja vastame kiiresti.